Sokołowski Ośrodek Kultury
będzie:
4. Festiwal Teatrów Amatorskich “Szpulka”
15 marca 2024 - 17 marca 2024
Sokołowski Ośrodek Kultury
będzie:
4. Festiwal Teatrów Amatorskich “Szpulka”
15 marca 2024 - 17 marca 2024
Sokołowski Ośrodek Kultury
będzie:
4. Festiwal Teatrów Amatorskich “Szpulka”
15 marca 2024 - 17 marca 2024
Sokołowski Ośrodek Kultury
będzie:
4. Festiwal Teatrów Amatorskich “Szpulka”
15 marca 2024 - 17 marca 2024
Sokołowski Ośrodek Kultury

Sokołowski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejną edycję znanego i lubianego Festiwalu Teatrów Amatorskich “Szpulka”, która odbędzie się w dniach 15-17 marca.

Na 4. edycję Festiwalu zgłoszono 39 przedstawień. Po wnikliwej analizie nadesłanych nagrań, kart zgłoszeniowych kwalifikujemy niżej wymienione Teatry:

  1. Teatr Satyry Zielona Mrówa, Lublin – „Nuda, czyli może by tak co zrobić”;
  2. Teatr Inaczej, Warszawa – „Jack&Rose”;
  3. Kompania Teatralna MAMRO, Warszawa – „Eksperyment”;
  4. Grupa Teatralna Ło/Men, Lubawa – „Czarny kwadrat”;
  5. Teatr SAFO, Rydułtowy – „HEKSY/ballada o umieraniu”;
  6. Alicję Wojnarowską, Dębica  – „Cudawianki”;
  7. Teatr BezNazwy, Warszawa – „Wojna na Trzecim Piętrze”;
  8. Teatr Rękawiczka, Garwolin – „Cierpienia Młodego”;
  9. Teatr Przebudzeni, Ostróda – „Istny Cyrk”;
  10. Teatr Standby Studio, Gdańsk – „Julia i Romeo”;
  11. Teatr The M.A.S.K, Bielsk Podlaski – „Znajomi znajomych”;
  12. Teatr Sceny Głównej Handlowej, Warszawa – „Jesteśmy szczęśliwi”
  13. Teatr Jednego Aktora – Jerzy Kałduś, Lublin – „Czyścibut dziadek”;
  14. Teatr Licho, Białystok – „Karczma”.

Serdecznie gratulujemy!

program:

piątek 15 marca

  • 11:45 – otwarcie Festiwalu
  • 12:00 – 12:30 – Teatr Licho, „Karczma”
  • 13:30 – 14:50 – Teatr Sceny Głównej Handlowej, „Jesteśmy szczęśliwi”
  • 15:20 – 16:00 – Jerzy Kałduś, „Czyścibut dziadek”
  • 16:30 – omówienie przedstawień | Galeria DOM w SOK

sobota 16 marca

  • 10:00 – 11:10 – Teatr The M.A.S.K., „Znajomi znajomych”
  • 11:50 – 13:00 – Teatr Standby Studio, „Julia i Romeo”
  • 14:00 – 15:00 – Teatr Przebudzeni, „Istny Cyrk”
  • 15:40 – 16:30 – Teatr Rękawiczka, „Cierpienia Młodego”
  • 17:10 – 17:40 – Alicja Wojnarowska, „Cudawianki”
  • 18:30 – omówienia przedstawień | Galeria DOM w SOK

niedziela 17 marca

  • 9:00 – 10:00 – warsztaty dla uczestników i widzów
  • 10:30 – 11:30 – Teatr SAFO, „HEKSY/ballada o umieraniu”
  • 11:50 – 12:25 – Grupa Teatralna Ło/Men, „Czarny kwadrat”
  • 12:45 – 13:30 – Kompania Teatralna MAMRO, „Eksperyment”
  • 14:30 – 15:10 – Teatr BezNazwy, „Wojna na Trzecim Piętrze”
  • 15:30 – 16:00 – Teatr Satyry Zielona Mrówa, „Nuda, czyli może by tak co zrobić”
  • 16:30 – omówienia przedstawień | Galeria DOM w SOK
  • 18:00 – werdykt | Galeria DOM w SOK

Uwaga, ważna informacja!

Podmioty chcące uzyskać fakturę VAT za wpłatę akredytacji, powinny zgłosić ten fakt od razu przy wpłacie (zarówno przy wpłacie w Punkcie Informacji na miejscu, jak i przy wpłacie przelewem na konto).

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem:

16 czerwca 2024 | 10:00
Skip to content