sala widowiskowa SOK
W środę, 17 czerwca br., odbędzie się uroczyste zakończenie roku akademickiego Sokołowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Gościem wydarzenia będzie Małgorzata Dajnowicz z Uniwersytet w Białymstoku oraz Instytut Studiów Kobiecych, która wygłosi wykład pt. „Patriotki i obywatelki. Kobiety w różnych odsłonach kultury”.
Spotkanie będzie okazją do refleksji nad rolą kobiet w życiu społecznym, patriotycznym i kulturalnym na przestrzeni lat. Prelegentka opowie o kobietach, które swoją działalnością, zaangażowaniem i twórczością wpływały na kształtowanie kultury oraz życia obywatelskiego, ukazując ich różnorodne role i znaczenie w historii oraz współczesności.
Uroczystość będzie także podsumowaniem kolejnego roku aktywności słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz okazją do wspólnego świętowania i podziękowań za mijający rok akademicki.
wstęp:
- dla słuchaczy SUTW z ważną legitymacją – bezpłatny
- dla pozostałych chętnych – 10 zł | bilety w sprzedaży w punkcie informacji SOK


