będzie:
Herbatka dla Seniora
19 czerwca 2026
|17:00
Galeria DOM
Galeria DOM
Już w piątek, 19 czerwca o godz. 17:00 w Galerii DOM, odbędzie się kolejne spotkanie przy herbatce dla seniorów. To doskonała okazja, aby spędzić czas w serdecznej atmosferze, porozmawiać przy filiżance aromatycznej herbaty, poznać nowych ludzi i miło spędzić popołudnie w gronie przyjaciół oraz sąsiadów.
Na uczestników czekać będzie ciepła herbata, dobre towarzystwo i przestrzeń sprzyjająca integracji oraz wspólnym rozmowom. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich seniorów do udziału w wydarzeniu.
Spotkajmy się 19 czerwca o godz. 17:00 w Galerii DOM. Do zobaczenia!