Koncert „Pokój i Dobro” na Trawniku Coolturalnym

W sobotę 5 października o godz. 16.00 na Trawniku Coolturalnym przy Sokołowskim Ośrodku Kultury odbył się Koncert Ewangelizacyjny zespołu franciszkańskiego „Pokój i Dobro”.

Jesienna scenografia, spadające barwne liście, lekki powiew wiatru i wcale nie ciemne chmury przemykające po niebie tworzyły niezwykły klimat spotkania. Znakomite prowadzenie przez franciszkanów koncertu, otworzyło uczestników, w tym dzieci, na wzajemne radosne relacje.

Śpiewali o miłości do Boga, o tym aby się nie lękać, o tym, że każdy może być świętym, trzeba tylko iść za Jezusem i pozwolić Mu kierować swoim życiem.

Wspaniałe przeżycia, które, jestem przekonana uczestnicy koncertu zabrali ze sobą i będą do nich wracać. Bo takie przeżycia nie zdarzają się często.

Mamy nadzieję, że Bracia powrócą do Sokołowa Podl., by wyśpiewać ponownie mieszkańcom  naszego miasta, prawdę o ich i naszej tęsknocie i miłości do Boga I Maryji. Nie przyjedzie już z Nimi Diakon Jakub Kamiński, dzięki któremu, tak naprawdę, koncert mógł się odbyć.

W ten dzień, który wcześniej straszył deszczem, zajaśniało słońce, to tak jakby Bóg się uśmiechnął i powiedział. Tak dzieci, tak, Jestem z wami.

Dziękujemy Bracia Franciszkanie za wspaniały koncert, i do zobaczenia.J

Komentarze
Paweł Kryszczuk

Related posts