Inspiracje

INSPIRACJE to projekt Mazowieckiego Instytutu Kultury, którego autorką jest Magda Chabros. Nadrzędną ideą jest aktywna edukacja, skierowana na uczestnictwo w twórczym działaniu, wymianie doświadczeń i integracji artystycznej.

Projekt ma charakter edukacyjno – upowszechnieniowy; wypełnia lukę w tym kierunku sztuki, będąc także odpowiedzią na potrzeby młodego środowiska o twórczych zainteresowaniach.

Mazowiecki Instytut Kultury zaproponował uczestnikom dotychczasowych edycji zajęcia zdalne, prowadzone przez Bartłomieja Ostapczuka. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Drodzy Uczestnicy dotychczasowych warsztatów Teatru Ruchu Inspiracje z Mazowsza! Wracamy i ruszamy z nowym projektem „Inspiracje On-line – pantomima”. Jest to propozycja dla tych z Was, którzy przeszli już przez warsztaty stacjonarne i chcą więcej.

Rodzino Inspiracyjna!
Zgłaszajcie się do udziału w 10 spotkaniach „Inspiracje On-line – pantomima”, prowadzonych przez Bartłomiej Ostapczuk Mime.

Na zgłoszenia czekamy na Waszych grupach facebookowych do 24 kwietnia.

Szczegóły pracy prześlemy indywidualnie do zakwalifikowanych osób.

Będziemy pracować za pomocą aplikacji ZOOM oraz przez Facebooka.

A na zachętę tekst Bartłomieja Ostapczuka, który uchyla rąbka tajemnicy:
„Pragnę zaoferować naszym uczestnikom INSPIRACJI kurs obejmujący całą różnorodność współczesnej sztuki Pantomimy/Mimu/ Teatru niewerbalnego. Ideą jest połączenie najważniejszych elementów sztuki kluczowych twórców i reformatorów współczesnej pantomimy w jeden solidny i jasny program. Teoria, praktyka oraz precyzyjne wskazówki dotyczące procesu tworzenia (konstruowanie etiud, pisanie scenariuszy, dramaturgia w teatrze niewerbalnym, praca z przedmiotem i wiele innych). Każde spotkanie to poruszenie innego zagadnienia procesu twórczego sztuki pantomimy i teatru niewerbalnego.”

Do zobaczenia!

Komentarze
Paweł Kryszczuk

Related posts