Event Information:

 • śr
  21
  Paź
  2020

  ODWOŁANE / Ach, ten Broadway / koncert Voci Cantati

  18:00sala widowiskowa SOK
  Uwaga! Informujemy, iż w związku z nowymi obostrzeniami organizator nie jest w stanie wystawić koncertu Voci Cantati "Ach, ten Broadway!" w zamierzonym kształcie i formie.
  Zależy nam, abyście mogli cieszyć się pełnią tego wyjątkowego doświadczenia, dlatego zdecydowaliśmy się na zmianę terminu koncertu na bardziej przychylne czasy.
  Zakupione bilety zachowują ważność, istnieje też możliwość ich zwrotu.
  Przepraszamy za utrudnienia. Gorąco liczymy, iż spotkamy się już wkrótce i razem będziemy mogli cieszyć się niezapomnianą muzyką spod znaku kultowych musicali.
  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  "Ach, ten Broadway!", najnowszy projekt Voci Cantati z najpiękniejszymi utworami musicalowymi w broadway'owym stylu, cieszy się wśród sokołowskiej publiczności ogromną popularnością! Zapraszamy na kolejny termin widowiska już 21 października.
  W "Ach, ten Broadway" usłyszycie piosenki m.in. z „West Side Story”, „Chicago”, „Grease”, „Nędzników” oraz wielu innych wielkich produkcji. Będzie kolorowo, tajemniczo, bajecznie i zaskakująco!
  Bilety w cenie 30 zł dostępne w punkcie informacji SOK (poniedziałek-piątek 11:00-18:00).
  > scenariusz, reżyseria / kierownik artystyczny: Bożena Kaczmarek
  > akompaniament: Trochę Jazzu pod kierownictwem Piotra Jankowskiego
  > przygotowanie taneczne oraz choreografia: Kamil Brewczuk
  > gościnnie wystąpi Black Code Dance Studio, choreografia Justyna Orzechowska
  Zespół Voci Cantati działa od 2012 roku w Sokołowskim Ośrodku Kultury pod kierownictwem Bożeny Kaczmarek. Wspólna pasja śpiewania łączy w nim pokolenia zaczynając od młodzieży licealnej aż do dorosłych.
  Tradycją stały się wystawiane co roku przez Voci duże tematyczne projekty muzyczne i spektakle. W swoim dorobku zespół ma takie projekty jak: "Moniuszko Znany – Nieznany" (opracowania klasyczne i współczesne), "Miłość złe humory ma", czyli koncert piosenek Agnieszki Osieckiej, "Kto tam, czy to pan?" z piosenkami z Kabaretu Starszych Panów, "Jak za dawnych lat", czyli piosenki retro oraz "Róbmy swoje, czyli Młynarski znany i mniej znany". Teraz przyszedł czas na musical.