Event Information:

 • sob
  15
  Lut
  2020

  Maraton Walentynkowy w Kinie Sokół

  19:00Kino Sokół
  Kino "Sokół" zaprasza na kolejny Walentynkowy Maraton Filmowy, czyli wieczór dla zakochanych oraz dla tych, którzy to święto lubią spędzać w gronie przyjaciół.
  Uwaga! Maraton przeznaczony dla widzów powyżej lat 18!
   
  W programie
  > dwa filmy o miłości: "365 dni" oraz "Poznajmy się jeszcze raz"
  > barek z przekąskami i napojami
  > konkursy filmowe z atrakcyjnymi nagrodami
   
  Bilety w sprzedaży w kasie kina oraz online:
  - przedsprzedaż / 55 zł
  - w dniu maratonu / 65 zł
  -
  -
  -
  "365 dni" to pierwszy polski film erotyczny. To nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach.
  Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. By podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na... pokochanie go.
  Film powstał na podstawie bestsellerowej książki autorstwa Blanki Lipińskiej.
   
  gatunek filmu: erotyczny
  produkcja: Polska
  długość trwania: 1,56′
  ograniczenie wiekowe: od lat 18
  -
  -
  -
  "Poznajmy się jeszcze raz"
  Zagubiony w świecie nowych technologii, wzdychający do telefonów stacjonarnych, papierowych książek i wąsów rysownik komiksów Victor, nieoczekiwanie dostaje propozycję nietypowej podróży w czasie. Mężczyzna przyjmuje ją tym chętniej, że jego małżeństwo się sypie, a żona Marianne w niczym nie przypomina cudownej dziewczyny, w której kiedyś się zadurzył.
  Wybiera więc lata 70., by znów móc wejść do baru "Belle Epoque", bezkarnie zapalić papierosa przy stoliku i z drżącym (po raz pierwszy od tak dawna!) sercem czekać, aż w drzwiach pojawi się rudowłosa, seksowna, niezależna Marianne. Odtworzona na jego życzenie epoka wydaje się Victorowi o wiele prawdziwsza niż współczesność, w której wszystko - od międzyludzkich relacji przez pracę, po sztukę - staje się wirtualne.
   
  gatunek filmu: komediodramat
  produkcja: Francja
  długość trwania: 1,50′
  ograniczenie wiekowe: od lat 15