Event Information:

 • śr
  11
  Mar
  2020

  Spektakl "Zdradziłeś mnie, kotku"

  18:00sala widowiskowa SOK
  Informujemy, że spektakl "Zdradziłeś mnie, kotku" organizowany przez zewnętrzną agencję artystyczną odbędzie się według planu.

  Zapraszamy na znakomitą komedię teatralną pt. "Zdradziłeś mnie, kotku" w reżyserii Tomasza Jemioły. 
  W spektaklu wystąpią: Ewa Kuklińska, Dariusz Gnatowski, Bogdan Kalus, Sylwester Maciejewski oraz Zuza Gaińska.
  -
  "Zdradziłeś mnie, kotku!" to sztuka o klasycznej męskiej zdradzie. A skoro zdrada, to i zemsta. Żona burmistrza, który jest zadufanym w sobie bufonem, mści się na nim i obmyśla karkołomną sztuczkę, w wyniku której niewierny mąż traci stanowisko burmistrza, a przy tej okazji karierę robią przypadkowo spotkani na ulicy żebracy. W trakcie akcji mnóstwo zabawnych scen, nieporozumień, nieco aluzji do naszej skomplikowanej rzeczywistości, a także sporo zwariowanych dialogów i kilka sympatycznych piosenek. W sztuce niebagatelną rolę odgrywa także papuga, która jest świadkiem zdrady i powtarza słowa, które usłyszała, gdy kochanka burmistrza przebywała w jego domu.
  Zresztą wystarczy przyjść, aby się o wszystkim osobiście przekonać i odetchnąć z ulgą na myśl, że to tylko fikcja, bo przecież mężczyźni nigdy nie zdradzają, kobiety nigdy się nie mszczą, a papugi nigdy niczego nie powtarzają.
  -
  Bilety w cenie 70 zł / parter i 65 zł / balkon do nabycia w punkcie informacji SOK (poniedziałek-piątek 11:00-18:00) oraz na stronie kupbilecik.pl 
  Zamówienia zbiorowe u organizatora pod numerem tel.: 603 233 363.
  -