Event Information:

 • śr
  05
  Lut
  2020

  Marek Piekarczyk akustycznie

  19:00sala widowiskowa SOK

  Sokołowski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert Marka Piekarczyka z zespołem! Legendarny wokalista zespołu TSA wystąpi w akustycznej odsłonie. 
  -
  Marek Piekarczyk to legenda polskiej sceny muzycznej, jeden z najważniejszych rockowych głosów naszych czasów. Charyzmatyczna osobowość, charakterystyczny wokal i ogromny talent - za to pokochały go miliony fanów polskiego rocka. Od lat 80. związany z kultowym zespołem TSA, którego wokalistą był do 2018 roku.-

  I choć to estrada od zawsze była główną miłością artysty, w swojej karierze miewał także romanse z teatrem (główna rola w rock-operze "Jesus Christ Superstar"), telewizją (trener muzycznego show "The Voice of Poland") oraz radiem (współprowadzący audycji "Buntownik z Wyboru" w radio RMF FM). Od lat Piekarczyk bierze również czynny udział w wielu projektach artystycznych i charytatywnych, w ramach których nagrywa i koncertuje.
  -
  W roku 2009 wydał swój solowy album studyjny, zatytułowany "Źródło". 24 marca 2018 zagrał ostatni koncert z zespołem TSA, a w czerwcu tego samego roku wraz z Tadeuszem Apryjasem i Jackiem Borowieckim dał koncert akustyczny w Warszawie, gdzie wybrzmiały utwory ze wspomnianego albumu solowego.
  -
  Na sokołowskiej scenie Markowi Piekarczykowi towarzyszyć będą:
  > Tadeusz Apryjas / gitary i śpiew
  > Jacek Borowiecki / cajon
  > Jacek Bielecki / wiolonczela, kontrabas
  > Karolina Stasiowska / altówka
  > Aleksandra Drwięga / skrzypce
  -
  Bilety już w sprzedaży w punkcie informacji SOK:
  60 zł - parter
  45 zł - zniżka dla uczniów/studentów z aktualną legitymacją
  40 zł - balkon