Event Information:

 • pon
  16
  Wrz
  2019
  wt
  17
  Wrz
  2019

  Kino 9D w Sokołowie Podlaskim

  Dzięki współpracy z Sokołowskim Ośrodkiem Kultury oraz Urzędem Miasta Sokołów Podlaski Kino 9D przywiezie rozrywkę, której jeszcze w Sokołowie nie było! Zapraszamy w dniach 16-17 września (poniedziałek-wtorek) w godzinach 12:00 - 20:00. Miejsce: plac przed Sokołowskim Ośrodkiem Kultury.
   
  Kino 9D to MEGA SHOW z efektami specjalnymi dla każdego od 5. do 105. roku życia! Specjalnie skonstruowane kino mobilne CINEMA 9D to rozrywka na poziomie światowych atrakcji, emocje są tak silne, że nie będziecie w stanie powstrzymać wybuchu radości! Dynamiczne fotele, 12 miejsc, duży, przestrzenny obraz oraz mnóstwo efektów specjalnych - to wszystko spowoduje, że staniecie się częścią filmu. Radość jaką przynosi ludziom rozrywka w kinie 9D jest nie do opisania, to trzeba przeżyć! Niesamowite wrażenia, które rozbawią Was do łez! Z kina 9D każdy wychodzi zadowolony i uśmiechnięty.
   
  Chcesz wygrać darmowy bilet do kina 9D? Mamy 10 darmowych wejściówek do wygrania! Szczegóły konkursu w wydarzeniu Kina 9D na facebookowym profilu Sokołowskiego Ośrodka Kultury.