Event Information:

 • nie
  18
  Mar
  2018

  "Inspiracje" - spektakl powarsztatowy

  18:00

  O tym, że w naszym mieście rozwijają się prawdziwe talenty muzyczne i aktorskie nie trzeba nikogo przekonywać. Utalentowani młodzi ludzie wielokrotnie udowodnili sokołowskiej publiczności, że ich talent jest wielki, a chęci do pracy nieograniczone! 

  Warsztaty teatru ruchu "Inspiracje" finansowane przez Mazowiecki Instytut Kultury realizowane są przez wiele instytucji w kraju i cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży.  Nasze sokołowskie młode talenty miały okazję w takich warsztatach uczestniczyć. Ideą projektu "Inspiracje" jest aktywna edukacja, wymiana doświadczeń i integracja artystyczna młodych ludzi. 

  Warsztaty rozpoczęły się w połowie lutego i trwały przez pięć dwudniowych sesji. Młodzi adepci teatru pod okiem instruktora Bartłomieja Ostapczuka poznawali różne techniki pantomimy, tańca współczesnego i teatru ruchu.

  Podsumowaniem warsztatów będzie spektakl składający się z etiud we wspólnym wykonaniu  uczestników projektu oraz wykładowcy Bartłomieja Ostapczuka. Spektakl odbędzie się 18 marca o godz. 18:00 w sali widowiskowej SOK.

  Reżyseria / ruch sceniczny/ choreografia / wykonanie: Irena Prylepa, Olga Gąsowska, Dominika Strzała, Maria Kalinowska, Karolina Królikowska, Kamil Woźniak, Karolina Bagłaj, Antonina Adamyan-Lis, Michał Koc, Artur Wycech, Paulina Leoniec, Daria Grodkowska, Patryk Kisieliński, Aleksandra Topolińska, Gabriela Burzyńska, Adrianna Kosińska oraz gościnnie:  Bartłomiej Ostapczuk, Ewelina Grzechnik, Paulina Staniaszek i artyści Teatru Warszawskiego Centrum Pantomimy.

  -