Wyniki konkursu „Anioły Skrzydlate”

Dobiegł końca Konkurs plastyczny „ANIOŁY SKRZYDLATE”, organizowany przez Sokołowski Ośrodek Kultury. Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem, a poziom nadesłanych prac był bardzo wysoki i wyrównany. Na konkurs wpłynęło łącznie 250 prac w różnych kategoriach wiekowych.

W dniu 17 stycznia 2017 roku Komisja Konkursowa w składzie:

Piotr Marciniak – artysta plastyk,
Zenon Karpiński – artysta plastyk,
Marcin Celiński – dyrektor SOK

dokonała przeglądu prac nadesłanych na konkurs i postanowiła przyznać następujące nagrody oraz wyróżnienia w poszczególnych grupach wiekowych:

 

PRZEDSZKOLE I KLASA „0”

I miejsce – Natalia Kulik, lat 5
Niepubliczne Przedszkole „Akademia Puchatka”, Sokołów Podlaski.

II miejsce – Maciek Brzózka, lat 5
Miejskie Przedszkole nr 2 w Sokołowie Podlaskim.

III miejsce ex aequo
Jagoda Szurowska, lat 5
Miejskie Przedszkole nr 2 w Sokołowie Podlaskim, 
Helena Nasiłowska, lat 6
Miejskie Przedszkole nr 2 w Sokołowie Podlaskim.

Wyróżnienie:
– Wiktoria Sawicka, Miejskie Przedszkole nr 4 w Sokołowie Podlaskim,
– Aleksandra Adaśko, lat 5, Pracownia Plastyczna SOK, Sokołów Podlaski,
– Olga Wierzbicka, Miejskie Przedszkole nr 2 w Sokołowie Podlaskim,
– Olga Lalak, Miejskie Przedszkole nr 2 w Sokołowie Podlaskim,
– Dominika Rosak, Pracownia Plastyczna SOK, Sokołów Podlaski.

SZKOŁA PODSTAWOWA Klasa I – III

I miejsce – Wiktoria Gęsina, kl. III e
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokołowie Podlaskim.

II miejsce – Daria Grodzka, kl. II
Szkoła Podstawowa w Repkach.

III miejsce – Otylia Zembrowska, kl. II c
Szkoła Podstawowa nr 2 w Sokołowie Podlaskim.

Wyróżnienie:
– Maja Zembrowska, kl. II, Szkoła Podstawowa w Bujałach,
– Lubosz Wrzosek, kl. II b, Szkoła Podstawowa nr 4 w Sokołowie Podlaskim,
– Zofia Księżopolska, kl. I, Szkoła Podstawowa nr 4 w Sokołowie Podlaskim,
– Maja Zawadzka, lat 8, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 4 w Sokołowie Podlaskim, 
– Lilianna Nowotniak, lat 7, kl. I c, Szkoła Podstawowa nr 4 w Sokołowie Podlaskim,
– Maja Gryncewicz, lat 9, Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokołowie Podlaskim,
– Natalia Piwowar, kl. III e, Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokołowie Podlaskim.

SZKOŁA PODSTAWOWA Klasa IV-VI

I miejsce – Maja Celińska, kl. V e
Szkoła Podstawowa nr 4 w Sokołowie Podlaskim.

II miejsce ex aequo
Zuzanna Onopiak, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Łazowie,
Magdalena Rogozińska, kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokołowie Podlaskim.

III miejsce – Nina Celińska, kl. VI
Szkoła Podstawowa nr 4 w Sokołowie Podlaskim.

Wyróżnienie:
– Klaudia Kurcz, 10 lat, Sokołów Podlaski, zgłoszenie prywatne,
– Oskar Rosak, kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokołowie Podlaskim,
– Kornelia Szurowska, kl. V e, Szkoła Podstawowa nr 4 w Sokołowie Podlaskim,
– Liwia Karakula, Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokołowie Podlaskim, 
– Oliwia Sobotka, kl. V, Szkoła Podstawowa w Skibniewie, 
– Aleksandra Turos, kl. VI b, Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokołowie Podlaskim.

GIMNAZJUM

I miejsce – Piotr Osial, lat 15
Gimnazjum Salezjańskie w Sokołowie Podlaskim.

II miejsce – Katarzyna Popowska, kl. II
Gimnazjum Salezjańskie w Sokołowie Podlaskim.

III miejsce ex aequo –
Aleksandra Kurpiewska, kl. III c
Publiczne Gimnazjum nr 2 w Sokołowie Podlaskim,
Maria Mostowiec, kl III,
Gimnazjum Salezjańskie w Sokołowie Podlaskim,
Sandra Sikorska, lat 15
Gimnazjum Salezjańskie w Sokołowie Podlaskim.

Wyróżnienie:
– Małgorzata Prokopczuk, Gimnazjum Salezjańskie w Sokołowie Podlaskim.

LICEUM

I miejsce ex aequo
Anna Borowa, I Liceum Ogólnokształcące w Sokołowie Podlaskim,
Emilia Lisiecka, lat 16, Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Sokołowie Podlaskim.

Wyróżnienie szkoły specjalne

– Natalia Skomorucha, kl. III SPDP, Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Sokołowie Podlaskim,
– Grzegorz Sobieszczuk, kl. III GC , Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Sokołowie Podlaskim.

Wyróżnienie dodatkowe – kategoria prace przestrzenne

– Julia Iwańska, kl. VI c, Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokołowie Podlaskim, 
– Aleksandra Sawicka, kl. V a, Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokołowie Podlaskim, 
– Agnieszka Brewczuk, kl. VI c, Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokołowie Podlaskim.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu wysokiego poziomu prac! Dziękujemy rodzicom, opiekunom i nauczycielom za zaangażowanie oraz przygotowanie uczestników do konkursu.

Uroczyste wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się w galerii „Dom” Sokołowskiego Ośrodka Kultury we wtorek 24 stycznia 2017 r. / o godz.12:00.

Paweł Kryszczuk

Related posts