TURNIEJ TAŃCÓW POLSKICH

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCÓW POLSKICH

O ZŁOTE PIÓRO  KSIĘCIA MICHAŁA KLEOFASA OGIŃSKIEGO.

W imprezie udział biorą pary turniejowe z całej Polski, a także goście z zagranicy. To dni emocjonujących zmagań najlepszych par prezentujących takie tańce jak: polka, krakowiak, kujawiak, mazur czy oberek.

Głównymi celami imprezy są: propagowanie polskich tańców narodowych wśród społeczności lokalnej, tworzenie dzieciom i młodzieży możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego, wymiana doświadczeń i integracja środowisk tanecznych oraz ochrona dziedzictwa narodowego.


Uwaga! W związku z licznymi prośbami termin składania zgłoszeń przedłużamy do 28 sierpnia (poniedziałek) do godz. 16:00!


III MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCÓW POLSKICH

O ZŁOTE PIÓRO KSIĘCIA MICHAŁA KLEOFASA OGIŃSKIEGO

 

DO WSZYSTKICH PRZYJACIÓŁ, SYMPATYKÓW, GRUP i ZESPOŁÓW, kultywujących polskie tradycje taneczne…

SZANOWNI PAŃSTWO, PRZYJACIELE!

Miło nam poinformować ,że po 3 latach nieobecności w ogólnopolskim kalendarzu turniejów na ogólnopolskiej mapie tańców Polskich zagości ponownie Sokołów Podlaski.

Pragnę serdecznie zaprosić, do uczestnictwa w III Międzynarodowym Turnieju Tańców Polskich o Złote Pióro Księcia Michała Kleofasa Ogińskiego.

Tegoroczna edycja Konkursu, przy Honorowych Patronatach: Marszałek Senatu Marii Koc, Senatora Waldemara Kraski i Burmistrza Miasta Sokołów Podlaski Bogusława Karakuli oraz rekomendacji Komisji ds.Tańców Polskich PS CIOFF w Warszawie, odbędzie się w dniach 8-10 września br.

Z podstawowymi informacjami organizacyjnymi, możecie Państwo zapoznać się za pośrednictwem strony internetowej: TUTAJ

Wydaję Nam się, iż niezapomniane wrażenia z Sokołowskiego Turnieju z 2014 roku na trwałe zagościły w Państwa pamięci i spowodują chęć przyjazdu do Naszego miasta.

Pozdrawiając, serdecznie zapraszam do Sokołowa Podlaskiego :

Iwona Kopiwoda
tel. 505-824-400
Dyrektor Konkursu

REGULAMIN
KARTA ZGŁOSZENIA
bobbudowniczy

Related posts