Sobota Kreatywna

30 maja 2020 r. z okazji Dnia Dziecka w Sokołowskim Ośrodku Kultury odbył się rodzinny konkurs KREATYWNA SOBOTA – RODZINNE BUDOWANIE pt „Sokołów moich marzeń”. W tym roku z powodu pandemii koronawirusa budowle powstawały w domach.

Prace konkursowe można budować było z dowolnego rodzaju klocków oraz innych akcesoriów.

Komisja konkursowa powołana przez SOK do rozstrzygnięcia konkursu „Kreatywna Sobota – Rodzinne budowanie” w składzie: Rafał Siwek, Paweł Krysiak i Grzegorz Gil, po obejrzeniu 21 nadesłanych kompletów zdjęć budowli, przyznała następujące nagrody:

  • 1.miejsce: Magdalena, Zuzanna,Grzegorz i Stanisław Chmielewscy;
  • wyróżnienie: Marcel i Matylda Onyśk.

W głosowaniu publiczności bezkonkurencyjnym zwycięzcą (451 lajków) była budowla rodziny Magdaleny, Zuzanny, Grzegorza i Stanisława Chmielewskich.

Gratulujemy!

Nagrody w postaci zestawów klocków LEGO oraz słodyczy ufundował Sokołowski Ośrodek Kultury.

Uzasadnienie komisji:
Każdy z uczestników konkursu przedstawił własną „podróż marzeń – Sokołów naszych marzeń”, dlatego nie mieliśmy łatwego wyboru.

Wszystkie prace zasługują na pochwałę – za podjęcie trudu i wyzwania. Oceniając przesłane prace, komisja wzięła pod uwagę oryginalność pomysłu, ilość rodzaju użytych materiałów, adekwatność budowli do zadanego tematu i ogólne wrażenie estetyczne. Cieszymy się, że większość prac to współpraca całej rodziny. Gratulujemy wygranym i zachęcamy do udziału innych konkursach!

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali mailem podziękowania za udział.

Paweł Kryszczuk

Related posts