Plenerowe Kino Letnie / 15 czerwca – 31 sierpnia 21:00

Zapraszamy na trzecią edycję Plenerowego Kina Letniego oraz koncertów z cyklu „Wieczorową porą”. W każdy pogodny piątek wakacji (od 16 czerwca do 31 sierpnia)  o godz. 21:00 na trawniku obok SOK odbędzie się seans na dużym ekranie pod gołym niebem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29 czerwca / 21:00 – Wszystko albo nic

Przezabawna komedia romantyczna z udziałem polskich gwiazd. „Wszystko albo nic” to adaptacja bestsellerowej serii książek Evy Urbanikovej o potrzebie miłości i spełnienia. Film inspirowany przebojową „Bridget Jones” opowiada o sercowych poszukiwaniach grupy znajomych, których codzienność wygląda jak najlepsze odcinki kultowych „Przyjaciół”.

Główna bohaterka „Wszystko albo nic” to Linda. Kobieta właśnie skończyła długoletni związek z partnerem. Linda jest współwłaścicielką księgarni. Pracuje razem z Vandą, zmieniającą mężczyzn jak rękawiczki nimfomanką i Edziem, tęskniącym za prawdziwą miłością gejem. Życie trójki zmieni się gdy w ich pobliżu pojawi się czwórka atrakcyjnych mężczyzn.

O uczucia jednej z pięknych bohaterek powalczy dwóch amantów polskiego kina – Michał Żebrowski i Paweł Deląg. 

  • gatunek filmu: komedia romantyczna
  • produkcja: Polska / Czechy / Słowacja
  • długość trwania: 107 min
  • ograniczenie wiekowe: od lat 15
  • ten film gramy w: 2D z lektorem


6 lipca / Mamuśki mają wychodne

Codzienność w domu pełnym dzieci i obowiązków, to nie przelewki. Wiedzą o tym cztery matki, które dzień w dzień toczą walkę z niewyspaniem, brakiem czasu, wiecznym bałaganem i sztucznym uśmiechem, który ma komunikować ludziom, że wciąż „dają radę”. Jako że pociechy bohaterek chodzą do tego samego przedszkola, również ich mamy postanawiają poznać się nieco lepiej w trakcie wspólnej kolacji. Początkowo niechętne, ostatecznie zostawiają dzieci pod opieką partnerów i wyruszają na z pozoru niewinne spotkanie. Na miejscu obawy szybko ustępują miejsca szczerym rozmowom i zabawie na całego. Tempo akcji i bicie serc przyspieszy do zawrotnej prędkości, gdy w jednym z barów poznają bezlitośnie przystojnego barmana o imieniu Luke (Adam Levine). Wkrótce okaże się, że na taki wieczór każda z nich czekała całe życie. 

  • gatunek filmu: komedia
  • produkcja: USA
  • długość trwania: 89 min
  • ograniczenie wiekowe: od lat 15
  • ten film gramy w: 2D z lektorem

 

 

 

Komentarze
Katarzyna Hardej

Related posts
Zostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.