Mikołajki w Kinie „Sokół”

Lada dzień, 6 grudnia, niezwykłe święto – imieniny Mikołaja, popularnie zwane Mikołajkami. Jednak Kino „Sokół” wraz z małymi kinomanami świętowało je nieco wcześniej, w sobotę 3 grudnia.

Do sokołowskiego kina wraz z szeregiem pomocników zawitał do nas św. Mikołaj, którego obecność wywołała szeroki uśmiech na twarzach najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Powitany oklaskami i głośnym „Sto lat” natychmiast porwał wszystkich do tańca i zabawy. Na ten jeden, wyjątkowy dzień Kino „Sokół” zamieniło się w krainę rozrywki i zabawy, a pomocnicy solenizanta czekali na wszystkie pociechy z szeregiem niespodzianek. Nie zabrakło drobnych upominków, konkursów, malowania buziek i kolorowych balonów. Sobotnia impreza, była również idealną okazją do napisania świątecznego listu do Mikołaja, a najpiękniejsze z nich zostały nagrodzone.

Jednak to nie koniec atrakcji, tego dnia młodzi kinomani na wielkim ekranie mieli okazję obejrzeć dwa filmy – pierwszy z nich „Zakwakani” cieszył się popularnością wśród najmłodszych, drugi natomiast „Magiczne Święta” przyciągnął uwagę nieco starszej widowni.
W sobotnie przedpołudnie kino „Sokół” odwiedziło ponad 200 młodych widzów!

bobbudowniczy

Related posts