Hip – Hop Dance Family

Hip – Hop Dance Family prowadzi Karolina Długołęcka, wieloletnia tancerka Alternatywnego Teatru Tańca Luz , instruktorka hip hopu w Akademii Tańca Luz Art w Siedlcach, Wicemistrzyni Europy Hip-Hop, wielokrotna Mistrzyni Polski Hip- Hop oraz Jazz, Modern, Show dance a także Disco Dance.

Zapraszamy dzieci od lat 5, młodzież i dorosłych! Koszt zajęć: 50 zł / m-c

nowe2>Karolina Długołęcka

Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 8 lat w Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ, w Siedlcach. Żaden styl tańca od baletu poprzez tańce ludowe aż do tańców współczesnych takich jak jazz, modern  i hip hop nie jest jej obcy.  Pracowała jako instruktor hip hopu w Akademii Tańca Luz Art,  przez 3 lata prowadząc grupy wiekowe od 8 do 17 lat, układając choreografie na koncerty i zawody. Ulubiony styl tańca Karoliny to  hip-hop. Jak sama mówi: „Hip – hop  napełnia mnie siłą, energią i pewnością siebie.”

Karolina o sobie: „Uwielbiam mocne klimaty, wyrazisty beat w muzyce, czuję się wtedy, jakby świat leżał u moich stóp. Swoje emocje i uczucia wyrażam w tańcu. Na zajęciach chcę zarazić pasją do tańca.  Poza pracą instruktorską sama również brałam czynny udział tańcząc w grupie seniorskiej FTN Luz występując na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata, czy też na tanecznym tournee w Japonii. Poza udziałem w mistrzostwach tańczyłam  także  w Alternatywnym Teatrze Tańca Luz  w spektaklu „Kolory nadziei” oraz „Szkło” wystawianym w Sali kongresowej w Warszawie. Mam na swoim koncie wiele sukcesów, m.in.:  II Wicemistrzostwo Europy Hip-Hop – Brno/Czechy , VI miejsce na Mistrzostwach Świata Hip – Hop Bremen/Germany. Zdobywałam wielokrotne Mistrzostwo Polski Hip- Hop a także razem z zespołem, w duetach i solo zdobywałam Mistrzostwo Polski, Europy i Świata w technikach takich jak Jazz, Modern, Show dance a także Disco Dance. ”