Grupa Teatralna KOLEJ-NA

Grupę Kolej-Na tworzą młodzi aktorzy, gimnazjaliści i licealiści z dużymi umiejętnościami i doświadczeniem scenicznym, którzy swoją grą aktorską opowiadają o problemach, którym na co dzień musi stawiać czoła dorastająca młodzież.

Kolej-Na to wyjątkowa przygoda ze sceną, własnym głosem, możliwością odnalezienia się w różnych rolach oraz okazja do poznania ciekawych osobowości.


Instruktor:

> Alicja Ostromecka – sokołowianka, która po maturze opuściła rodzinne strony, by móc rozwijać swoje artystyczne pasje w mieście poetów – Krakowie. Tam ukończyła „Lart-Studio” szkołę aktorską, gdzie pod okiem znamienitych krakowskich artystów szkoliła śpiew, grę aktorską, wymowę, emisję głosu, ruch i wiele innych dziedzin z zakresu sztuki aktorskiej. Następnie przez dwa lata grała dla dzieci, w Teatrze edukacyjno-profilaktycznym „Maska”, dla którego do dziś pisze scenariusze przedstawień. Współpracowała również z Centrum Organizacji Kultury, gdzie jako Menedżer Działu Promocji zajmowała się organizacją widowisk dla dzieci i młodzieży. Po pięciu latach wróciła do Sokołowa, żeby zarazić swoją energią i pomysłami kolejne pokolenia.