Event Information:

 • śr
  09
  Wrz
  2020

  "Ach, ten Broadway" - nowy termin koncertu Voci Cantati

  sala widowiskowa SOK

  Grudniowa premiera koncertu Voci Cantati pt. "Ach, ten Broadway!" odniosła wielki sukces, bilety wyprzedały się w mgnieniu oka, natomiast marcowy koncert, z powodu koronawirusa, został przełożony na jesień. Od 3 sierpnia w punkcie informacji SOK będą wydawane wejściówki na nowy termin musicalu. Koncert ze względu na obostrzenia sanitarne został rozdzielony na dwie godziny: 17:00 i 20:00. Prosimy o zgłaszanie się z biletami po nowe wejściówki.

  W przypadku niewykorzystania puli miejsc, poinformujemy o dostępności biletów.

  Musical od zawsze zachwyca widzów, szczególnie wystawiany na deskach sceny. Voci Cantati zaprasza na kolejny projekt pt. "Ach ten Broadway!". Tym razem będą to najpiękniejsze utwory musicalowe w broadway'owym stylu.

  Piosenki pochodzą m.in. z „West Side Story”, „Chicago”, „Grease”, „Nędzników” oraz wielu innych wielkich produkcji. Będzie kolorowo, tajemniczo, bajecznie i zaskakująco!

  > scenariusz, reżyseria / kierownik artystyczny: Bożena Kaczmarek
  > akompaniament: Trochę Jazzu pod kierownictwem Piotra Jankowskiego
  > przygotowanie taneczne oraz choreografia: Kamil Brewczuk
  > gościnnie wystąpi Black Code Dance Studio, choreografia Justyna Orzechowska

  Zespół Voci Cantati działa od 2012 roku w Sokołowskim Ośrodku Kultury pod kierownictwem Bożeny Kaczmarek. Wspólna pasja śpiewania łączy w nim pokolenia zaczynając od młodzieży licealnej aż do dorosłych. Tradycją stały się wystawiane co roku przez Voci duże tematyczne projekty muzyczne i spektakle. W swoim dorobku zespół ma takie projekty jak: "Moniuszko Znany – Nieznany" (opracowania klasyczne i współczesne), "Miłość złe humory ma", czyli koncert piosenek Agnieszki Osieckiej, "Kto tam, czy to pan?" z piosenkami z Kabaretu Starszych Panów, "Jak za dawnych lat", czyli piosenki retro oraz "Róbmy swoje, czyli Młynarski znany i mniej znany". Teraz przyszedł czas na musical.