Event Information:

 • śr
  18
  Mar
  2020

  odwołane / "Ach, ten Broadway!"

  18:00sala widowiskowa SOK
  Informujemy, że zgodnie z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego od 12 marca do 25 marca wszystkie wydarzenia kulturalne, seanse filmowe oraz zajęcia edukacyjne zostają odwołane.
  Koncert "Ach, ten Broadway" odbędzie się w innym terminie. Bilety zachowują ważność na kolejny termin koncertu. W przypadku rezygnacji wszystkim chętnym przysługuje zwrot pieniędzy (o terminie zwrotu poinformujemy Państwa niebawem).

  Grudniowa premiera koncertu Voci Cantati pt. "Ach, ten Broadway!" odniosła wielki sukces, bilety wyprzedały się w mgnieniu oka! Już dziś zapraszamy na kolejną, wiosenną odsłonę tego muzycznego show.

  Musical od zawsze zachwyca widzów, szczególnie wystawiany na deskach sceny. Voci Cantati zaprasza na kolejny projekt pt. "Ach ten Broadway!". Tym razem będą to najpiękniejsze utwory musicalowe w broadway'owym stylu. Piosenki pochodzą m.in. z „West Side Story”, „Chicago”, „Grease”, „Nędzników” oraz wielu innych wielkich produkcji. Będzie kolorowo, tajemniczo, bajecznie i zaskakująco!

  ✔ scenariusz, reżyseria / kierownik artystyczny: Bożena Kaczmarek
  ✔ akompaniament: Trochę Jazzu pod kierownictwem Piotra Jankowskiego

  ✔ przygotowanie taneczne oraz choreografia: Kamil Brewczuk
  ✔ gościnnie wystąpi Black Code Dance Studio

  Zespół Voci Cantati działa od 2012 roku w Sokołowskim Ośrodku Kultury pod kierownictwem Bożeny Kaczmarek. Wspólna pasja śpiewania łączy w nim pokolenia zaczynając od młodzieży licealnej aż do dorosłych. Tradycją stały się wystawiane co roku przez Voci duże tematyczne projekty muzyczne i spektakle. W swoim dorobku zespół ma takie projekty jak: "Moniuszko Znany – Nieznany" (opracowania klasyczne i współczesne), "Miłość złe humory ma", czyli koncert piosenek Agnieszki Osieckiej, "Kto tam, czy to pan?" z piosenkami z Kabaretu Starszych Panów, "Jak za dawnych lat", czyli piosenki retro oraz "Róbmy swoje, czyli Młynarski znany i mniej znany". Teraz przyszedł czas na musical.

  Bilety w cenie 30 zł dostępne w punkcie informacji SOK.