Event Information:

 • pon
  27
  Sty
  2020
  wt
  28
  Sty
  2020

  5. Festiwal Kolęd i Pastorałek "Sokołowska Kolęda"

  Sokołowski Ośrodek Kultury

  Zapraszamy do udziału w prezentacjach konkursowych piątej edycji Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Sokołowska Kolęda”.

  Terminarz przesłuchań konkursowych:
  – 27 stycznia (poniedziałek) godz. 9:00 / kategorie: szkoły podstawowe, szkoły średnie i dorośli
  – 28 stycznia (wtorek) godz. 10:00 / kategoria przedszkola

  Festiwal skierowany jest do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz do dorosłych (soliści, duety, grupy instrumentalno-wokalne, chóry) z akompaniamentem na żywo.

  Celem Festiwalu jest popularyzacja zwyczaju związanego z kolędowaniem i tradycji rodzinnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia poprzez prezentacje kolęd, pastorałek i piosenek świąteczno-noworocznych.

  Uwaga! W związku z licznymi wnioskami nastąpiła zamiana w 5 punkcie regulaminu "Sokołowskiej Kolędy". Od tej pory pkt. 5 regulaminu brzmi: "Wykonawca może reprezentować tylko jeden podmiot (to ograniczenie nie dotyczy akompaniatorów!). Dopuszczalny jest drugi występ danego wykonawcy reprezentując także inny podmiot, jednak pod warunkiem, że rola wykonawcy nie będzie identyczna w obu występach, czyli: nie można być dwukrotnie solistą, członkiem duetu lub tercetu; natomiast można w jednym występie być solistą lub członkiem małej formacji wokalnej, a w drugim występie - być członkiem chóru lub dużej formacji wokalnej. "

  Termin składania zgłoszeń: 22 stycznia 2020.

  Wypełnione karty zgłoszeń oraz podpisaną klauzulę RODO należy przysłać
  – na adres SOK: Sokołowski Ośrodek Kultury, ul. Wolności 27, 08 – 300 Sokołów Podlaski
  – e-mailem na adres: p.kucharek@sokolowskakultura.pl Osobą odpowiedzialną za realizację konkursu jest pracownik SOK: Piotr Kucharek, kontakt telefoniczny: 25 787 24 38.

  Regulamin Festiwalu oraz karta zgłoszenia do pobrania w zakładce "Projekty".