Event Information:

 • nie
  08
  Gru
  2019

  Voci Cantati: Ach ten Broadway!

  18:00sala widowiskowa SOK
  Musical od zawsze zachwyca widzów, szczególnie wystawiany na deskach sceny. Voci Cantati zaprasza na premierę kolejnego projektu pt. "Ach ten Broadway!". Tym razem będą to najpiękniejsze utwory musicalowe w broadway'owym stylu.
  -
  Piosenki pochodzą m.in. z „West Side Story”, „Chicago”, „Grease”, „Nędzników” oraz wielu innych wielkich produkcji.  Będzie kolorowo, tajemniczo, bajecznie i zaskakująco! 
  -
  akompaniament: Trochę Jazzu pod kierownictwem Piotra Jankowskiego
  przygotowanie taneczne oraz choreografia: Kamil Brewczuk
  gościnnie wystąpi Black Code Dance Studio 
  -
  Zespół Voci Cantati działa od 2012 roku w Sokołowskim Ośrodku Kultury pod kierownictwem Bożeny Kaczmarek. Wspólna pasja śpiewania łączy w nim pokolenia zaczynając od młodzieży licealnej aż do dorosłych. Tradycją stały się wystawiane co roku przez Voci duże tematyczne projekty muzyczne i spektakle. W swoim dorobku zespół ma takie projekty jak: "Moniuszko Znany – Nieznany" (opracowania klasyczne i współczesne), "Miłość złe humory ma", czyli koncert piosenek Agnieszki Osieckiej, "Kto tam, czy to pan?" z piosenkami z Kabaretu Starszych Panów, "Jak za dawnych lat", czyli piosenki retro oraz "Róbmy swoje, czyli Młynarski znany i mniej znany". Teraz przyszedł czas na musical.
  -
  Bilety wyprzedane!
  Sponsorem koncertu jest firma StalFa.