Event Information:

 • śr
  19
  Cze
  2019

  Nabór do projektu musicalowego

  Śpiew to Twój cały świat? Masz niebanalną osobowość? Jesteś w wieku 16 - 100 lat? 😉 Zgłoś się do nas! Zespół Voci Cantati ogłasza nabór do projektu musicalowego!

  "Ach ten Broadway” to nowy sceniczny projekt Voci Cantati. Po piosenkach Osieckiej, Starszych Panów, Starego Kina i Młynarskiego, zespół zmierzy się z musicalem. W repertuarze znajdą się przeboje z największych musicali: „West Side Story”, „Greace", „Chicago", „Nędzników" oraz wielu innych produkcji.

  "Ach ten Broadway" będzie bardzo dużym i wymagającym projektem, zarówno pod względem warsztatu wokalnego jak i ruchu scenicznego. Premiera odbędzie 8 grudnia 2019 na deskach sceny Sokołowskiego Ośrodka Kultury.

  Voci Cantati szuka osób pasjonujących się śpiewem, lubiących pracę w grupie, nowe wyzwania i zmagania z samym sobą. Nowy projekt to dobry czas na dołączenie do zespołu!

  Przyjdź na przesłuchanie - 19 czerwca w godzinach 17:00 -19:00 w sali baletowej Sokołowskiego Ośrodka Kultury. Przygotuj 2 utwory z podkładem mp3 lub nutami dla akompaniatora (nuty należy dostarczyć do 17 czerwca).

  Zapraszamy! Dołącz do grupy pasjonatów - Voci Cantati czeka!

  Zespół Voci Cantati działa w Sokołowskim Ośrodku Kultury od 2012 roku. Wspólna pasja śpiewania   łączy w nim pokolenia, zaczynając od młodzieży licealnej, aż po dorosłych. Podczas cotygodniowej pracy z głosem koncentrują się na emocjach, myślach i funkcjonowaniu ciała w momencie wydawania dźwięku. Uczą się słuchać siebie i poznawać ciało jako naturalny instrument. Praca obejmuje technikę śpiewu, emisję głosu, wyraz artystyczny, a także interpretację i przekaz emocjonalny.

  Tradycją już stały się wystawiane przez Voci coroczne, tematyczne projekty muzyczne, takie jak: "Moniuszko Znany – Nieznany" (opracowania klasyczne i współczesne), "Miłość złe humory ma" (koncert piosenek Agnieszki Osieckiej), "Kto tam, czy to pan?" (piosenki z Kabaretu Starszych Panów), "W Małym Kinie" (piosenki z lat 30') czy "Róbmy swoje, czyli Młynarski znany i mniej znany".

  Założycielem i kierownikiem Voci Cantati jest Bożena Kaczmarek, instruktorem wokalu Damian Suchożebrski, akompaniatorem - Piotr Jankowski.