Event Information:

 • sob
  01
  Cze
  2019

  Kreatywna sobota

  12:00

  Po raz pierwszy w Sokołowie odbędzie się wielkie święto konstruktorów! Kreatywna sobota, czyli Dzień Dziecka w SOK, będzie zwieńczeniem otwartej 20 maja 1. Sokołowskiej wystawy konstrukcji z klocków Lego®. Szereg atrakcji zaplanowanych na ten dzień zapewni dzieciom fantastyczną zabawę!

  Wydarzenie skierowane jest do dzieci od lat 5.

  W programie:
  od godz. 12:00 
  > wspólne budowanie z klocków Lego, Lego Technic, klocków przestrzennych BAMP i klocków MAPLE
  > ściana do "pisania z klocków"
  > tory do jazdy samochodami, zjeżdżalnia i rampa do skoków
  > konkurs "walki robotów"
  > finał Sokołowskiej wystawy konstrukcji z klocków Lego®
  godz. 16:00
  > seans bajki "Lego Przygoda 2"

  Zapisy na zajęcia oraz bezpłatne wejściówki na bajkę od 13 maja w punkcie informacji SOK. Przy zapisie na warsztaty (12:00) należy złożyć wypełnioną kartę zgłoszenia [pobierz]

  Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona.

  Lego Przygoda 2: Minęło pięć lat od czasu, kiedy wszystko było czadowe. Mieszkańcy Klocburga stoją w obliczu nowego, ogromnego zagrożenia. Pochodzący z kosmosu najeźdźcy LEGO DUPLO niszczą wszystko w tak szybkim tempie, że nikt nie nadąża z odbudowywaniem. Aby ich pokonać i przywrócić spokój w świecie LEGO, Emmet, Lucy, Batman wraz z przyjaciółmi wyruszą w podróż do odległych, nieodkrytych światów, w tym do dziwacznej galaktyki, w której wszystko jest musicalem. Podróż ta będzie sprawdzianem ich odwagi, kreatywności i umiejętności Master Builderskich, a ponadto ukaże, jak bardzo są wyjątkowi.

  gatunek filmu: komedia animowana
  produkcja: USA / Austria / Dania
  długość trwania: 1,46′
  ograniczenie wiekowe: od lat 3
  ten film gramy w wersji 2D z dubbingiem

  -

  Lego® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsze wydarzenie nie jest sponsorowane. autoryzowane ani wspierane przez Grupę LEGO. 

  UWAGA: udział w wydarzeniu jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku w celach promocyjnych SOK. Administratorem danych osobowych jest Dyrektor SOK.

  -