Event Information:

 • czw
  21
  Lut
  2019

  SUTW: "Choroby serca"

  17:00

  Zapraszamy do Galerii "Dom" na wykład Agnieszki Buśk, trenerki i superwizorki dramy oraz spektakl Teatru Forum pt. "Choroby serca" przygotowany przez grupę "Mazowszanie 60+/-".

  Spektakl to historia Emilii, wdowy po sześćdziesiątce, której serce zaczyna bić w obecności pewnego mężczyzny. Co na to jej rodzina, koleżanki i kardiolog? Z jakimi reakcjami otoczenia przyjdzie jej się zmierzyć?  Czy seniorzy i seniorki mają prawo do bliskości? Przyjdź i przekonaj się osobiście! Spektakl ma charakter interaktywny. To szansa zarówno na refleksje, jak również aktywne uczestnictwo widowni. Będzie okazja aby wspólnie podyskutować oraz przetestować swoje pomysły na rozwiązania problemów, z którymi boryka się główna bohaterka.

  Agnieszka Buśk jest absolwentką pedagogiki resocjalizacyjnej w WSNS Pedagogium, gdzie poznała dramę w ramach dwuletnich zajęć programowych. Uczestniczyła również w uczelnianym kole dramy tworząc i realizując spektakle Teatru Forum. Warsztat trenerski rozwijała w Szkole Trenerskiej House of Skills. Skończyła studia podyplomowe Coaching profesjonalny – metody i praktyka.