Event Information:

 • śr
  03
  Kwi
  2019

  Spektakl "Nina"

  19:00sala widowiskowa

  Serdecznie zapraszamy na spektakl pt. "Nina" w reżyserii Macieja Kowalewskiego. W przebojowej sztuce zobaczymy gwiazdorską obsadę: Małgorzatę Foremniak, Pawła Królikowskiego, Krzysztofa Wieszczka  i Macieja Kowalewskiego.

  Bilety w cenie 95 i 85 zł w sprzedaży w punkcie informacji oraz online: kupbilecik.pl

  Gerard (Wieszczek) to paryski bon vivant. Ubóstwia kobiety, a kobiety ubóstwiają jego. Prowadzi życie, o jakim marzą mniej atrakcyjni mężczyźni. Równoległe romansowanie z mężatkami jest niezmiernie ekscytujące, wiąże się jednak ze sporym ryzykiem i wieloma komplikacjami. Można się na przykład zbytnio zaangażować. Gerard czuje się przytłoczony i postanawia zerwać z Niną (Foremniak), której wizyty właśnie oczekuje w swojej garsonierze. Tymczasem mąż Niny Adolphe (Królikowski) odkrywa, że żona go zdradza i postanawia zlikwidować rywala. Planuje zbrodnię. Ale czy zakatarzony finansista jest aby najlepszym materiałem na mordercę?

  Tego dnia strzały padną nie jeden raz. Jednak cokolwiek zaplanowali mężczyźni, to kobieta zadecyduje o biegu wydarzeń. Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle, a baba pośle w diabły wszystkich, którzy staną jej na drodze do miłości.

  Kiedy w mieszkaniu Gerarda słychać dzwonek do drzwi nigdy nie wiadomo, czego ani kogo można się spodziewać. Ale najbardziej nieprzewidywalna okazuje się być sama Nina.