Event Information:

 • śr
  18
  Kwi
  2018

  Spektakl "Klub mężusiów"

  18:00

  Czterej przyjaciele – Roland, Karol, Andy i Mario spotykają się raz w tygodniu w od dawna nie używanej kotłowni centrum handlowego. Możliwość posiedzenia w męskim gronie to dla nich jedyna możliwość ucieczki od konieczności robienia zakupów ze swoimi żonami. Właśnie te zakupy to temat przewodni ich spotkań i początek kłopotów w domu.

  Do czego zdolni są mężczyźni, aby wkraść się z powrotem w łaski swoich żon? Na to pytanie znajdziecie Państwo odpowiedź w brawurowej komedii w reżyserii Andrzeja Rozhina. „Klub Mężusiów” to ironiczny pstryczek w nos dla problemów małżeńskich. Dowcipne ukazanie dwóch, diametralnie różniących się od siebie światów – kobiet i mężczyzn. Współczesny język, zaskakujące zwroty akcji, lekkie pointy i mistrzowskie konwersacje, to recepta na zabawę, przed którą nie da się obronić. Komedię uzupełniają wielkie światowe hity disco, które łamały serca kobiet i królowały na pierwszych miejscach list przebojów.

  „Klub mężusiów” to męska jazda w szalonym komediowym tempie w gwiazdorskiej obsadzie Teatru Capitol: Krzysztof Tyniec, Tomasz Dedek, Cezary Morawski, Michał Milowicz, Jacek Kawalec, Robert Wabich i Bogdan Kalus.

  Bilety indywidualne dostępne w punkcie informacji SOK oraz online: www.openteatr.kupbilecik.pl . Zamówienia grupowe: tel. 572 361 294. Cena: 90 zł / parter i 80 zł / balkon

  -

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  reżyseria Andrzej Rozhin
  przekład Izabela Rozhin
  scenografia Dorota Banasik
  kostiumy Małgorzata Bursztynowicz
  muzyka Marcin Partyka
  teksty piosenek Krzysztof Tyniec
  inspirografia Śliowoniusz Śliwawiński