Event Information:

 • sob
  17
  Mar
  2018

  Warsztaty teatru ruchu "Inspiracje"

  O tym, że w naszym mieście rozwijają się prawdziwe talenty muzyczne i aktorskie nie trzeba nikogo przekonywać. Utalentowani młodzi ludzie wielokrotnie udowodnili sokołowskiej publiczności, że ich talent jest wielki, a chęci do pracy nieograniczone! 

  Warsztaty teatru ruchu "Inspiracje" finansowane przez Mazowiecki Instytut Kultury realizowane są przez wiele instytucji w kraju i cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży.  Nasze sokołowskie młode talenty będą miały okazję w takich warsztatach uczestniczyć. Ideą projektu "Inspiracje" jest aktywna edukacja, wymiana doświadczeń i integracja artystyczna młodych ludzi. 

  Warsztaty rozpoczęły się w połowie lutego i potrwają przez pięć dwudniowych sesji. Poza częścią praktyczną odbędą się też pokazy video prezentujące fragmenty spektakli oraz różne techniki pantomimy, tańca współczesnego i teatru ruchu.

  Podsumowaniem warsztatów będzie spektakl składający się z etiud we wspólnym wykonaniu  uczestników projektu oraz wykładowcy Bartłomieja Ostapczuka. Spektakl odbędzie się 18 marca o godz. 18:00 w sali widowiskowej SOK.