Event Information:

 • nie
  25
  Mar
  2018

  17. Świąteczny Jarmark Wielkanocny

  10:00

  Tradycyjnie tydzień przed Świętami Wielkanocnymi w Zespole Szkół Salezjańskich odbędzie się Świąteczny Jarmark Wielkanocny. W tym roku odbędzie się jego siedemnasta edycja.

  W ramach Jarmarku wystawcy będą mogli wziąć udział w Konkursie Tradycyjnych Wypieków Wielkanocnych. Tego dnia będzie niepowtarzalna okazja do zakupu przepysznych potraw i wypieków wielkanocnych. Z pewnością nie zabraknie bab wielkanocnych, mazurków, czy swojskich wędlin. Na stoiskach pojawią się również piękne ozdoby wielkanocne oraz kolorowe pisanki wykonane różnymi technikami.

  Wszystkich serdecznie zapraszamy do hali Zespołu Szkół Salezjańskich w godz. 10.00 -14.00.

  Osoby, które chciałyby zaprezentować swoje wyroby zachęcamy do kontaktu. Warunkiem udziału w Jarmarku jest dostarczenie wypełnionej karty zgłoszenia do 12 marca: osobiście do sekretariatu SOK, drogą pocztową na adres Sokołowskiego Ośrodka Kultury (ul. Wolności 27, 08 – 300 Sokołów Podlaski) lub drogą e-mailową na adres: sekretariat@sokolowskakultura.pl. Ilość miejsc ograniczona! O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

  Uwaga, konkurs z atrakcyjnymi nagrodami! Zapraszamy do udziału w nowym konkursie dla wszystkich chętnych osób, które przyjdą na jarmark. Przynieś przepis na wypiek z dzieciństwa i wrzuć go do urny! Około godz. 14:00 wyłonimy zwycięzcę.

  -