Event Information:

 • śr
  28
  Lut
  2018

  Spektakl teatralny "Ostatnia lekcja śpiewu"

  18:00

  „Ostatnia lekcja śpiewu” to dramat w dwóch aktach. Jest to niezwykle przejmująca opowieść o kulisach sławy. Główna bohaterka, znana śpiewaczka, jest u kresu swojej kariery zawodowej. Nastał moment, w którym jest zmuszona zrobić rachunek sumienia, rozliczyć się ze swoich wyborów i ponieść konsekwencje złych decyzji.

  Napięcie w spektaklu budowane jest powoli. Zagadka, której rozwiązanie wydaje się tak bliskie, zmusza widza do pełnego skupienia. Aktorzy prowadzą grę z publicznością, a wszystko po to, żeby fala zaskoczenia uderzyła jeszcze mocniej o brzeg sceny.

  Jest to projekt 6-tki młodych ludzi, najaktywniej działających, w grupach teatralnych SOK (Kolej-Na i Vivo). W spektaklu wystąpią: Julia Gontarz, Barbara Rytel, Krzysztof Ciałkiewicz, Marcin Cichowski, Julia Kotowska i Karolina Parzych.

  „Ostatnia lekcja śpiewu” to scenariusz autorstwa Bożeny Kupis-Kucharskiej, w reżyserii instruktora teatralnego SOK – Alicji Ostromeckiej.

  Premiera sztuki odbędzie się 28 lutego br. o godz. 18:00 w sali widowiskowej Sokołowskiego Ośrodka Kultury. Wstęp wolny.

  -