Event Information:

 • śr
  22
  Lis
  2017

  "Serce dla harcerza" - koncert charytatywny

  17:00

  22 lipca 2017 roku życie 24-letniego, energicznego i uśmiechniętego chłopaka zmieniło się całkowicie. Wskutek nieszczęśliwego wypadku podczas beztroskiej zabawy z dziećmi doznał uszkodzenia rdzenia kręgowego w odcinku szyjnym kręgosłupa. Wiotkie porażenie czterokończynowe z zaburzeniami czucia oraz niewydolność oddechowa sprawiły, że sprawny, młody człowiek z planami na przyszłość został całkowicie unieruchomiony. Przeszedł skomplikowaną operację, po której rozpoczął intensywną rehabilitację. 

  Aktualnie, dzięki zespołowi wspaniałych ludzi i własnej determinacji, udało się osiągnąć pierwsze, widoczne sukcesy. Kiedyś wspierał i pomagał innym, dzisiaj on potrzebuje naszej pomocy! 

  Serdecznie zapraszamy Państwa na koncert charytatywny, z którego dochód będzie przeznaczony na pomoc Michałowi. Poza doskonałą muzyką, będzie okazja do wylicytowania wspaniałych przedmiotów, które zostały przekazane na ten cel przez instytucje, władze miasta, artystów, a także osoby znane ze szklanych ekranów naszych telewizorów.

  Podczas koncertu odbędzie się aukcja wyjątkowych przedmiotów oraz zbiórka pieniędzy do skarbony i puszek.

  Nie może Was zabraknąć! Do  zobaczenie 22 listopada (środa) o godz. 17:00 w sali widowiskowej Sokołowskiego Ośrodka Kultury. Cegiełki w sprzedaży od 8.11. w punkcie informacji SOK.

  Podczas koncertu wystąpią:
  Manufaktura Dźwięków Band
  Sąlepsi
  Voci Cantati
  Zespół Harcerski "Watra"
  Gimnazjal-Band
  Gośćmi specjalnymi koncertu będą aktorki: Olga Kalicka i Urszula Dębska.
  -