Event Information:

 • czw
  12
  Paź
  2017

  Spektakl "Lekko nie będzie"

  Oburza Was nieco większa różnica wieku w związkach? Śmieszą panie i panowie zauroczeni młodszymi partnerami w myśl zasady: Mnie by się to nie przydarzyło? Jeśli tak – ta sztuka rozbawi Was do łez i pokaże, że teoria w życiu bardzo różni się od praktyki.

  Zapraszamy do Sokołowskiego Ośrodka Kultury na spektakl "Lekko nie będzie" w wykonaniu aktorów Teatru Kamienica - 12 października o godz. 17:00 i 20:00.

  Bilety w cenie 90 zł (parter) i 80 zł (balkon) do nabycia na stronie openteatr.kupbilecik.pl oraz w punkcie informacji SOK.  Rezerwacje grupowe: tel. 572 361 294

  „Lekko nie będzie” autorstwa Jean-Claude Islert’a to niezwykle zabawna francuska komedia o miłości, pozorach, szukania szczęścia na przekór konwenansom, tolerancji dla własnych wybryków i hipokryzji w ocenianiu innych.

  Stateczny wykładowca Eduardo (Jan Jankowski) romansujący ze sprytną studentką Sarah (Zofia Zborowska), jego była żona Marion (Dominika Ostałowska) zakochana w młodszym partnerze i ich córka Julie (Julia Rosnowska) mająca nowego, troszkę starszego narzeczonego Marco, wąsatego „artystę”, lekkoducha, bez grosza przy duszy (Kacper Kuszewski) zapoczątkują lawinę omyłek i absurdu, komplikacji i rozwiązań, które nie wpadłyby Wam do głowy, bo kiedy wszystko zawodzi zawsze można zrzucić winę na hydraulika – imigranta ze wschodu…

  Przygotujcie się na wyjątkowo zabawny wieczór, a jeśli nie lubicie się śmiać, to możemy Wam obiecać, że ... lekko nie będzie!

  -