Event Information:

 • nie
  20
  Sie
  2017

  Letni Koncert Disco

  Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski przy współpracy z  SOK serdecznie zapraszają na kolejny Letni Koncert Disco, który odbędzie się w Sokołowskim Parku Przemysłowym (dawna Cukrownia) 20 sierpnia (niedziela) o godz. 17:00.

  Wystąpią Sokołowscy Bardowie, Stereo oraz gwiazda wieczoru Cliver. Wstęp wolny.

  -

  Na jednym ze spotkań członków Klubu Seniora, które odbyło się pod koniec 2014 r. zrodził się pomysł stworzenia zespołu w skład którego miałyby wchodzić osoby, które w przeszłości grały i muzykowały na różnego rodzaju uroczystościach czy imprezach okolicznościowych. Już na początku 2015 roku, podczas corocznego Balu Seniora odbył się pierwszy występ „Sokołowskich Bardów”. Podczas swoich występów i koncertów zespół prezentuje popularne piosenki i melodie rozrywkowe i taneczne począwszy od lat 60-tych do tych najnowszych. W ich repertuarze nie brakuje również znanych i cieszących się dużą popularnością piosenek i melodii z okresu przedwojennego.

  Zespół STEREO powstał w październiku 2012 roku po nagraniach do popularnego programu Disco Star telewizji POLO TV. Niespełna rok później, w styczniu 2013 roku premierę miał pierwszy teledysk Zespołu do piosenki pt. „Stereo”. I chociaż w chwili obecnej skład grupy nieco różni się od tego początkowego, to ich muzyka zachwyca polską publiczność. Stereo w wersji koncertowej to oprócz charakterystycznego wokalisty również niesamowita perkusja i fenomenalna gitara!

  Grupa muzyczna CLIVER została założona w 2002 roku z inicjatywy Cezarego Hajdackiego, głównego twórcy muzyki i tekstów oraz aranżacji piosenek. Zaistniała na rynku muzycznym dzięki udziałowi w castingu zorganizowanym przez zespół WEEKEND w 2006 roku. Właśnie w tym czasie powstała piosenka „Chodź kochanie (reaktywacja)”. Kolejnymi wielkimi hitami stały się utwóry: „Zaufaj mi”, „Inny świat” czy „Kropla łzy”. Wszystkie wymienione utwory znalazły się na debiutanckiej płycie Zespołu, która swoją premierę miała w 2007 roku. Dwa lata później została wydana kolejna płyta pt. „Pokaż jak się kręcisz”, która podbiła serca fanów muzyki disco. 

  -