Akrobatyka

akrobatyka-pasek

Zajęcia z akrobatyki prowadzone są na airtracku (specjalnej dmuchanej ścieżce akrobatycznej 10m:2m), który umożliwia szybszą naukę trudniejszych ćwiczeń oraz gwarantuje bezpieczeństwo. Dzięki nauce takich elementów jak przewroty w przód i w tył, stanie na głowię i na rękach, przerzuty bokiem, przerzuty oraz przejścia w przód i w tył, a w przyszłości salta machowe oraz po rundaku, ćwiczący rozwijają swoją siłę, gibkość, szybkość, koordynację oraz orientację przestrzenną.

Wykwalifikowani instruktorzy sprawiają, że zajęcia są ciekawe. Fakt, że na zajęciach jest zawsze dwóch prowadzących pozwala podejść do dzieci indywidualnie, dopasowując ćwiczenia i elementy do predyspozycji każdego uczestnika.

Zajęcia skierowane są do wszystkich dzieci od 5 lat chcących rozwinąć swoje umiejętności akrobatyczne.

Koszt zajęć: 50 zł / m-c 


Instruktorzy:

>Marcin Popek – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (ZWWF Biała Podlaska), współzałożyciel Akademii Kawashi w Siedlcach specjalizującej się w zajęciach ze sportowego karate i trickingu. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi i młodzieżą w sekcjach Akademii Kawashi, jak i w prowadzeniu zajęć akrobatyki w zespołach tanecznych. Jeden z prekursorów „trickingu” w Polsce. Kaskader filmowy w Stunt Incorporated Poland, brał udział w wielu produkcjach filmowych, serialach, reklamach i programach rozrywkowych jako kaskader i aktor, m.in. „W ciemności” Agnieszki Holland, „Kamienie na szaniec” R. Glińskiego, „ Jack Strong” W. Pasikowskiego, „Bitwa Warszawska 1920” J. Hoffmana oraz w „Tańcu z gwiazdami”, „You can dance” i wielu innych.

>Paweł Harcej – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (ZWWF Biała Podlaska), aktywny nauczyciel wychowania fizycznego, trener sekcji gimnastyki sportowej UKS „Siódemka” w Siedlcach, instruktor akrobatyki w klubach tanecznych oraz instruktor fitness, pasjonat i specjalista w dziedzinie akrobatyki i trickingu. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi i młodzieżą w zakresie gimnastyki oraz akrobatyki. Zdjęcia mogą się powtarzać, z tych, które już użyłeś – oni sobie to później zmienią.