5. Sokołowska Kolęda

W dniach 27-28 stycznia 2020 r. w Sokołowskim Ośrodku Kultury odbędą się prezentacje konkursowe piątej edycji Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Sokołowska Kolęda”.

Terminarz przesłuchań konkursowych:
– 27 stycznia (poniedziałek) godz. 9:00 / kategorie: szkoły podstawowe, szkoły średnie i dorośli
– 28 stycznia (wtorek) godz. 10:00 / kategoria przedszkola

Festiwal skierowany jest do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz do dorosłych (soliści, duety, grupy instrumentalno-wokalne, chóry) z akompaniamentem na żywo.

Celem Festiwalu jest popularyzacja zwyczaju związanego z kolędowaniem i tradycji rodzinnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia poprzez prezentacje kolęd, pastorałek i piosenek świąteczno-noworocznych.

Uwaga! W związku z licznymi wnioskami nastąpiła zamiana w 5 punkcie regulaminu „Sokołowskiej Kolędy”. Od tej pory pkt. 5 regulaminu brzmi: „Wykonawca może reprezentować tylko jeden podmiot (to ograniczenie nie dotyczy akompaniatorów!). Dopuszczalny jest drugi występ danego wykonawcy reprezentując także inny podmiot, jednak pod warunkiem, że rola wykonawcy nie będzie identyczna w obu występach, czyli: nie można być dwukrotnie solistą, członkiem duetu lub tercetu; natomiast można w jednym występie być solistą lub członkiem małej formacji wokalnej, a w drugim występie – być członkiem chóru lub dużej formacji wokalnej. „

Termin składania zgłoszeń: 22 stycznia 2020.

Wypełnione karty zgłoszeń oraz podpisaną klauzulę RODO należy przysłać
– na adres SOK: Sokołowski Ośrodek Kultury, ul. Wolności 27, 08 – 300 Sokołów Podlaski
– e-mailem na adres: p.kucharek@sokolowskakultura.pl Osobą odpowiedzialną za realizację konkursu jest pracownik SOK: Piotr Kucharek, kontakt telefoniczny: 25 787 24 38.

Komentarze
Katarzyna Hardej

Related posts